پنجشنبه , 6 آبان 1400 - 9:17 بعد از ظهر

گلکسی زد فولد ۳ از تست مقاومت سربلند بیرون آمد [تماشا کنید]

کانال یوتیوب «PhoneBuff» تست سقوط گوشی تاشو ۱۸۰۰ دلاری گلکسی زد فولد ۳ را به اشتراک گذاشته است که از مقاومت بالای آن در برابر سقوط خبر می دهد. بادوام بودن دستگاه یکی از بزرگترین چالش‌های کره‌ای‌ها در طراحی نسل جدید گوشی‌های تاشو بود که ظاهرا اکنون توانسته به از این مرحله با موفقیت عبور کند.

همان‌طور که در ویدیو دیده می‌شود، دستگاه تاشو در تست دوم سقوط دچار ترک‌خوردگی می‌شود، اما لولای آن سالم می‌ماند. در طول بقیه تست‌ها نیز نمایشگر دستگاه از نظر عملکرد سالم باقی مانده و مشکلی برایش اتفاق نمی‌افتد. یکی دیگر از نتایج قابل توجه این است که قاب رویی گوشی با وجود تحمل ضربات سخت ترک‌هایی برداشته، اما همچنان به خوبی کار می‌کرد و هیچ مشکلی در فعالیت گوشی ایجاد نمی‌کند. در واقع گلکسی گلکسی زد فولد ۳ از ۱۰ سقوط جان سالم به در برده و همچنان کارایی خود را حفظ کرده است.

گرچه قسمت‌های ترک خورده بعد از چندین سقوط روی گوشی تاشو سامسونگ دیده می‌شود ولی خللی در کارایی آن ایجاد نشده است. همچنین گفتنی است که دوام این نسخه نسبت به نسل قبلی یعنی گلکسی زد فولد ۲ بیشتر شده و باید دید سامسونگ برای نسل‌های بعدی چه برنامه‌ای را دنبال می‌‌کند. گوشی‌ها تاشو به دلیل ساختارشان قیمت بالایی دارند و برای همین دوام آن‌ها یکی از دغدغه‌های کاربران خواهد بود. این آزمایش‌ها می‌تواند تا حدود زیادی خیال مشتریان را از دوام گوشی‌های تاشو راحت کند. امید می‌رود با توسعه هرچه بیشتر این سبک گوشی‌ها و پایین آمدن هزینه نهایی، شاهد استفاده روزافزون از این گوشی ها باشیم و شاید نیاز به تبلت‌ها در آینده از بین برود.

ردیاب خودرو لندر مدل LD-61R

ردیاب خودرو

فیدهاب

لندر

هدفون

درباره ی فید گیت

مطلب پیشنهادی

بررسی کیفیت جک j4 دست دوم با ۸۸۰۰۰ کیلومتر کارکرد

چند سالی است که سگمنت سدان‌های کوچک شهری در کشورمان به محدوده نسبتا پر رفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *